Hırdavat Ürünleri

 

Hırdavat malzemeleri çeşitleri bahçe malzemeleri, inşaat malzemeleri, el aletleri, yapıştırıcılar, iş güvenliği malzemeleri, fırça çeşitleri, aşındırıcılardan oluşmaktadır. Eskiden halk dilin

de nalbur ve nalburiye olarak bilinirken şimdi geniş ürün çeşitliliğinden dolayı hırdavat olarak adlandırılmıştır. En çok tercih edilen toptan hırdavat ürünleri şöyledir; elektrikli el aletleri, pense, yankeski, lokma takımları, bijon anahtarı, demir kesme makinesi, tel fırçalar, kaynak malzemeleri, kompresörler, akülü el aletleri, dijital ölçü aletleri, metre grubu, kaynak ve lehim grubu, torna aletleri, boru paftaları, elmas kesici takımları, sanayi testereleri ve nalbur malzemeleri gibi toptan hırdavat malzemeleri Akyüz Ticaret’te en uygun hırdavat fiyatları sizlere sunulmuştur.

Hayatınızın her noktasında ihtiyaç duyabileceğiniz hırdavat ve sanayi ürünlerini bulabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Tüm sanayilerin hırdavat ihtiyaçlarını, tüm kamu kurumlarının hırdavat ihtiyaçlarını, kobi ve büyük işletmelerinin hırdavat gereçlerini tedarik etmekteyiz. Karbonsan, Atlas Zımpara, Bigred, Biglift ve Stanley markalarının tüm ürünlerine firmamız ile ulaşabilirsiniz. Hırdavat malzemeleri ve hırdavat çeşitleri konusunda ürün çeşitliliği ve stok açısından kendi sektörüne yön veren firmamız her geçen gün gelişen ürün teknolojilerinin takipçisi olmuştur. Hırdavat malzemeleri konusunda kaliteli malzemeyi ve en kusursuz hizmeti sunmayı hedefleyerek Karadeniz’in en geniş hırdavat çeşitlerini barındıran ve en iyi hırdavat fiyatlarını sunan hırdavat firması olma düşüncesindeyiz.